Тепер до Мілана та Неаполя: в Україну заходить ще один італійський лоукостер

5 канал 2
Тепер до Мілана та Неаполя: в Україну заходить ще один італійський лоукостер

Уже з наступного місяця в Україні почнуть курсувати регулярні рейси лоукост-авіакомпанії Ernest Airlines. Перельоти сполучать Київ та італійський Мілан і Неаполь, а також Львів із Неаполем та Венецією. Про це повідомляє прес-служба міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни).

"Ernest Airlines оголошує про розширення своєї присутності в Україні, додаючи нові рейси вже з 8 грудня, які з'єднають Неаполь і Мілан Бергамо зі Львовом і Києвом трьома щотижневими рейсами, а також Венецію зі Львовом двома щотижневими рейсами", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, перший рейс у Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) відбудеться 9 грудня 2017 з Мілана (Бергамо).

Загалом же рейси зі Львова до Неаполя здійснюватимуть тричі на тиждень по вівторках, п'ятницях і неділях, а рейси зі Львова до Венеції — два рази на тиждень по п'ятницях і неділях. Рейси з Києва до Неаполя та Мілана (Бергамо) здійснюватимуться три рази на тиждень по середах, суботах та неділях.

Ціна квитка в одну сторону з Києва до Неаполя становитиме щонайменше 43 євро, а з Києва до Мілана - 39 євро. Натомість, найменша вартість перельоту в один бік зі Львова до Неаполя становитиме 44 євро, до Венеції - 41 євро, а до Мілана - 49 євро.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося, що лоукост Wizz Air збільшить кількість польотів на лінії Львів–Вроцлав.

Дивіться також фотогалерею за темою: