В Україні завмер ринок комерційних авто

Сегодня 5
В Україні завмер ринок комерційних авто

Ринок нових комерційних автомобілів закінчив листопад показником 1029 зареєстрованих авто. В результаті, в порівнянні з минулим роком, попит на нові комерційні авто в Україні практично не змінився, ринок недорахувався всього двох машин.

Найбільший внесок в поповнення українського автопарку комерційними автомобілями, як і роком раніше, зробила французька марка Renault, 169 машин якої в минулому місяці отримали свої перші реєстраційні номери. При цьому відносно листопада минулого року показник Renault знизився на 8%.

Друге місце на ринку зайняла марка FIAT. Обсяг реалізації автомобілів у цієї марки зафіксований на позначці 120 од., що на 5% менше результату FIAT річної давності.

На третьому місці Ford, рік тому займав четверту сходинку. В активі Форда 104 продажі і, як наслідок, 6-відсоткове зростання.

Volkswagen, незважаючи на 11-відсоткове падіння попиту на свою техніку, також поліпшив своє позиціонування на листопадовому ринку, піднявшись на одну сходинку вгору і зайнявши четверте місце в рейтингу з результатом 85 реалізованих машин.

Замикає лідерську п'ятірку місяця МАЗ. Листопадові реєстрації МАЗ збільшилися в 2,3 рази до 83 од.

Нагадаємо, в листопаді ринок особистих авто також вперше з початку 2017 року продемонстрував негативну динаміку – українці стали купувати менше "легковиків". Найбільшим попитом в листопаді мали автомобілі марки Toyota, яких було зареєстровано 840 шт.

Як повідомлялося, також українці активно скуповують електромобілі – за 10 місяців 2017 року було реалізовано 2225 електромобілів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на автомобілі, що працюють виключно на електротязі, виріс на 227%. При цьому в структурі первинного ринку електрокарів найбільшу частку займають машини, що були в експлуатації – 86%. Роком раніше їх частка становила 42%.