Безсмертний: РФ «Росією» називати не можна, бо там немає нічого російського

ZIK 5

Росія – це складна матерія. Її і Росією назвати не можна, бо там, по суті, немає російського.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив Роман Безсмертний Надзвичайний і Повноважний Посол України.

«У Росії діє формула Бісмарка, яка сучасною мовою називається «мобілізацією». До початку анексії Криму і війни на Донбасі рейтинг Путіна був 64%, а зараз – під 90%. Я можу помилитися в цитаті Бісмарка, але він сказав, що Росія може розсипатись як дзеркало, а потім складеться, і спалить усе. Росія за формулою Рейгана – це імперія зла, яка існує, щоб людство розуміло, що таке добро», – вважає гість програми.

За словами дипломата, якщо людство не віднайде силу на стримування імперії зла, то його не буде, бо зло буде поширюватись, і приноситиме заразу.

«Ми весь час згадуємо монголо-татарське іго. По-перше, воно і не монгольське, і не татарське – це Москва привели їх до Києва, взявши собі війська. Якщо ми не опам'ятаємося, то ця орда хлине далі. Світ каже, що вони не правильно роблять, а вони мобілізуються – їх вже під 90% підтримують Путіна. І дальше буде більше. Ситуація з Росією, як учасником світової спільноти, не є симетричною», – відзначив пан Безсмертний.

Як зауважив дипломат, у питанні війни за Донбас треба прислухатися до того, що кажуть американці. З одного боку треба формувати сили протидії Росії, а з іншого боку має бути телефон. «Росія – це складна матерія. Її і Росією назвати не можна, бо там, по суті, немає російського», – переконаний Роман Безсмертний.