Фестиваль «Ніч у Львові» став традиційним для міста і для «Кредобанку»

ZIK 2

Традиційний, уже XIII фестиваль «Ніч у Львові», відбувся у місті. Задумана згідно європейського зразком подія щоразу пропонує нові заходи для відвідувачів. Цього року «Ніч у Львові» тривала три доби. Понад 50 різноманітних локацій були задіяні у програмі, серед яких історичні музеї, старовинні храми і давні підземелля. Не давали спати гостям театралізовані екскурсії, костюмовані перформенси, музика епохи Ренесансу та середньовічні танці.

Загалом відвідали фестиваль понад 20 000 містян та туристів. «Декілька років тому, коли ми розпочинали цю акцію, це була звичайна подія. Тоді ми подумали – у музеях міста бракує відвідувачів. Вони є, але їх замало. Задумались – а що зробити для того, щоби зробити музеї більше відвідуваними. Поцікавились, як відбуваються музейні ночі за межами України, приглядалися до цього формату, – розповіла координатор Фестивалю «Ніч У Львові» Марта Іванишин. – Зараз, через кілька років, «Ніч у Львові» – повноцінний фестиваль, який скликає багато туристів. В місті працюють усі музеї. Найприємніше, коли вночі ідеш по місту і бачиш черги молоді. Не за пивом і не в розважальні клуби чи кнайпи (хоча ми не маємо нічого проти) – а в музеї міста. Це найбільше тішить. Цільовою аудиторією фестивалю є молодь. В музеях працюють нестандартні екскурсії – здебільшого, театралізовані дійства або концерти, які відбуваються у цей час в музеї. Окрім музеїв, відкриваються і навчальні заклади. Цього року вперше працює університет ім. І.Франка. Ми були змушені організовувати ще й додаткову екскурсію в університет, бо реєстрація заповнилась за 20 хвилин».

Незмінним партнером фестивалю став «Кредобанк». «Щоразу «Ніч у Львові» створює щось нове та цікаве, відкриваючи невідомі сторінки в житті міста або ж створюючи ці сторінки, які стануть цікавими не лише для численних туристів, а й для львів’ян. Вже 12 років наш банк – незмінний генеральний партнер цього фестивалю, – розповів керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський. – За історію фестивалю ми провели чимало заходів. Навіть відкривали банківське відділення уночі, – з театральними постановками і концертом. Цього року звертаємо увагу на проект кінопоказів просто неба «Кіно в парку з «Кредобанком», який триває вже другий рік поспіль та який розпочався саме на минулорічну «Ніч у Львові». Як найбільший банк Західної України, головний офіс якого у Львові, ми намагаємось брати активну участь у житті міста, підтримуючи всі вагомі, цікаві, культурні і соціальні ініціативи. Цю ініціативу ми називаємо «Банк для Львова». ®