Американці купили майже 90 тис. квитків на футбол до Росії

ВГОЛОС 1

Громадяни США будуть найбільшою групою іноземних уболівальників, придбавши, за даними міжнародної футбольної організації ФІФА, рекордну кількість квитків - майже 90 тисяч.

Як повідомляє Голос Америки, національна команда США не пройшла до фінальної частини чемпіонату.

1980 р. Сполучені Штати очолювали бойкот Олімпіади у Москві, який тоді підтримали 65 країн світу, протестуючи проти радянської війни в Афганістані.

Росія, намагаючись показати себе світові з кращого боку, витратила близько $11-12 мільярдів на інфраструктуру для чемпіонату, хоча на зимову олімпіаду в Сочі пішло близько $50 мільярдів.

Загалом упродовж турніру, який триватиме місяць, Росію планують відвідати близько півтора мільйона іноземців.

“Президент Путін має нагоду здобути PR-перемогу”, - пише про чемпіонат британський часопис Economist, але наголошує, що “прекрасна гра (футбол) лише тимчасово відволікатиме увагу від огидних реалій”.

"Росія та її президент отримали можливість упродовж місяця показувати, що намагання Заходу ізолювати країну не подіяли, і що вона може ігнорувати економічні санкції", - зауважує часопис Financial Times.

Росіяни побоюються, що їхня команда може виявитися дуже слабкою, оскільки за даними ФІФА, збірна країни - господаря посідає у світовому рейтингу аж 70 місце.