Трагедія в дитячому таборі Одеси: сім'ям загиблих дітей дадуть по 200 тис. грн

Сегодня 5
Трагедія в дитячому таборі Одеси: сім'ям загиблих дітей дадуть по 200 тис. грн
Міська влада Одеси виплатить допомогу сім'ям, діти яких загинули або постраждали під час пожежі в таборі "Вікторія". Про це заявив мер міста Геннадій Труханов, передає УНН.
Мер Одеси зустрівся з батьками, діти яких відпочивали в згорілому таборі.

"Сім'ї, чиї діти загинули під час пожежі отримають по 200 тис. грн матеріальної допомоги. Крім цього їм повністю компенсують витрати, пов'язані з похоронами. Сім'ї, діти яких постраждали - по 100 тис. грн. Сім'ї інших дітей, які відпочивали в згорілому корпусі, отримають по 20 тис. грн для того, щоб компенсувати їх витрати на речі і предмети, які згоріли під час пожежі", - сказав Труханов під час зустрічі з батьками.

Також міський голова Одеси пообіцяв всебічну допомогу сім'я постраждалих дітей, а також влада готова допомогти в реабілітації дітей.

Нагадаємо, пожежа в дитячому муніципальному таборі "Вікторія" сталася в ніч на суботу. Загорівся дерев'яний корпус, в якому знаходилися 42 дитини, три дитини загинули. Будівля згоріла вщент.

Також стало відомо, що через трагедію, що сталася в дитячому таборі, відсторонили від посади главу Київської райадміністрації Володимира Сушкова, директора табору Петроса Саркісяна і відповідального за пожежну безпеку в закладі Тетяну Ланіну.