У Рівненській області ховали бійця АТО, який помер від кулі снайпера

Сегодня 1
У Рівненській області ховали бійця АТО, який помер від кулі снайпера

У селі Майков Рівненській області попрощалися з 46-річним Юрієм Рудиком, який служив в 10-ій гірничо-штурмовій бригаді на Донбасі.

46-річний боєць АТО був поранений снайпером в голову 18 листопада, під час виконання бойового завдання в Луганській області. З того моменту він не виходив з глибокої коми, перебуваючи в обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова, в Дніпрі. 4 грудня поранений помер, не приходячи до тями.

"В ніч з 5 на 6 грудня тіло бійця доставили в рідне село Майков. Односельці зустрічали Юрія зі свічками та квітами в руках. Більше сотні небайдужих – ветерани АТО, друзі, односельці, прийшли в Свято-Прасковскую церкву, щоб віддати останню шану загиблому" , – повідомляють в держадміністрації Гощанського району.

Також, 5 і 6 грудня в Гощанському районі були оголошені Днями жалоби.

Нагадаємо, нещодавно в Чортківському районі прощалися з 21-річним Іваном Сторчаком, який загинув на бойовому завданні 12 серпня в селі Водяне Донецької області. Боєць служив навідником кулеметного взводу 3-й мотопіхотної роти однієї з військових частин.

Також ми писали, що в районі міста Авдіївка під обстрілами героїчно загинув капітан Маріс Камінський, уродженець Волинської області, служив в Чернівцях.

А 17 березня, в селі Бортники Львівської області ховали загиблого на Донбасі бійця ВСУ Володимира Князєва. Йому було всього 18 років. Тіло хлопця жителі області зустрічали на колінах.