Парубій про відкликання Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету: Це не зробило український парламент сильніше

Гордон
Парубій про відкликання Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету: Це не зробило український парламент сильніше

Рішення відкликати нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції не зробило парламент сильнішим, сказав спікер Ради Андрій Парубій після голосування, передає кореспондент інтернет-видання "ГОРДОН".

"Я як голова Верховної Ради України підтримав рішення комітету, але вважаю, що сьогоднішнє рішення не зробило український парламент сильнішим. Чотири роки тому цими днями більшість із тут присутніх разом стояла на Майдані, плече до плеча. І в мене іноді виникає запитання: що з нами сталося? Що з нами сталося протягом цих чотирьох років? Я, колеги, хочу сказати: ми пройшли три роки нашої каденції, ми дали відповідь на величезні виклики, які стояли перед українською державою, але найважливіше: два роки перед нами ще важкої роботи, коли ми маємо російського агресора, коли ми маємо зовнішню війну, тому я хотів би, щоб ми максимально відкидали всі конфлікти, які є між нами, щоб ми відчували відповідальність і потребу єдності", – зазначив він.

Парубій додав, що парламент має подякувати Соболєву за його роботу на посаді голови антикорупційного комітету.

"Нам ще працювати два роки. І я впевнений, що ці два роки ми зможемо працювати гідно", – підкреслив спікер.

6 грудня народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва. Комітет визнав його роботу незадовільною.

Сьогодні Рада ухвалила проект постанови, яким відкликала Соболєва з посади голови комітету.