В Англії вбили і спалили волонтера, який допомагав бійцям ЗСУ

АСН
В Англії вбили і спалили волонтера, який допомагав бійцям ЗСУ
В Англії вбили і спалили волонтера, який допомагав бійцям ЗСУ

На британському острові Гернсі, який розташований в протоці Ла-Манш, вранці 8 січня зник 33-річний волонтер Мікус Альпс, який допомагав українській армії і воював на Донбасі у складі 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії. Пізніше співробітники поліції виявили спалений автомобіль, за однією з версій Мікус Альпс був спалений в його салоні. Про це в Facebook повідомляє місцева поліція.

У поліції повідомили, що Мікус Альпс є вихідцем з Латвії, проте проживав на острові Гернсі. Вранці 8 січня на острові невідомі спалили автомобіль, на водійському сидінні цього автомобіля поліцейські виявили, ймовірно, людські останки.

Українські друзі волонтера заявили, що Мікуса Альпса спалили заживо в машині за те, що він допомагав Збройним Силам України, волонтер отримував багато погроз. Альпс мав на острові Гернсі власний бізнес з утилізації автомобілів. Днями волонтер мав везти в Україну черговий автомобіль і попросив друзів зустріти його на кордоні, оскільки боявся за своє життя.

Смерть 33-річного Мікуса Альпса підтверджують і на сторінці Facebook батальйону. «Катували, а потім прив'язали і спалили в автомобілі, який Мік віз для військових потреб батальйону», - сказано в повідомленні.