З початку року на пожежах в Україні загинуло 1172 людини, 1145 постраждало, - ДСНС

Цензор.НЕТ 2
З початку року на пожежах в Україні загинуло 1172 людини, 1145 постраждало, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на офіційному сайті ДСНС.

Зокрема, протягом доби 11 жовтня на пожежах в Україні загинуло відразу шість громадян, травми різного ступеня тяжкості отримали ще чотири людини, а трьох вдалося врятувати. "І це при досить невеликій кількості загорянь в житловому секторі в той день - 68 випадків", - зазначають у відомстві.

На наступний день, 12 жовтня, на пожежах у побуті загинули п'ятеро людей і двоє постраждали.

"Основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також недбалість дорослих по відношенню до власних дітей. Мова йде про залишені без нагляду сірники та яскраві запальнички у місцях, що легко доступні для малюків, а також численні випадки, коли малолітні діти залишаються вдома сам на сам з увімкненими електроприладами. З високою вірогідністю ці фактори призводять до пожеж у помешканнях", - сказано в повідомленні.

За даними ДСНС, статистика також свідчить про те, що найчастіше жертвами вогняної стихії стають літні люди, а також багатодітні сім'ї і громадяни, які опинилися в складних життєвих умовах.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Від початку року на пожежах в Україні загинуло 1 161 людина, - ДСНС