Винниківський «Рух» не зумів перемогти у першому матчі під керівництвом Володимира Мазяра

ZAXID.NET 3

У 6 турі Першої ліги винниківський «Рух» приймав «Жемчужину» з Одеси. Перед матчем клуб з околиць Львова очолив відомий тренер Володимир Мазяр. Тож звітна гра була його дебютом на посту очільника «рухівців». Однак відзначити її перемогою не вдалося.

Першими у матчі пропустили саме господарі. Максим Вдовиченко вивів «Жемчужину» вперед на 33 хвилині.

Та ще до перерви Григорій Баранець зрівняв рахунок.

На 86 хвилині вже «Рух» був попереду. Євген Бохашвілі зумів відзначитися у цьому матчі.

Коли б здавалося, що «Рух» зуміє перервати свою програшну серію перемогою, Руслан Паламар на 90+3 хв. встановив остаточний рахунок матчу 2:2.

Попри не надто втішний результат і втрачену перемогу на останніх хвилинах гри, «Рух» зумів піднятися на одну сходинку у турнірній таблиці. Тепер винниківська команда на 14 місці.