У Києві чоловік погрожував підірвати підприємство

Сегодня 1
У Києві чоловік погрожував підірвати підприємство

У Києві затримали чоловіка, який погрожував підірвати приміщення акціонерного товариства. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва.

Сьогодні близько 14:00 в будівлю одного з підприємств зайшов чоловік з підозрілим пристроєм в руках. Він почав погрожувати підірвати її і наказав співробітникам покинути приміщення.

В цей час візитера затримала охорона підприємства і викликала поліцію. Кінологи і вибухотехніки оглянули приміщення і вилучили пристрій, який він приніс з собою. Встановлено, що чоловік погрожував муляжем.

Із затриманим спілкуються поліцейські, які встановлюють мотиви його вчинку. Відомості зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Солом'янського управління поліції.

Раніше невідомі двома гранатами підірвали автомобіль з підприємцем у Києві.

А вранці в четвер, 8 березня в самому центрі Києва, невідомі вистрілили з ручного гранатомета в приміщення ресторану "Лео", який знаходиться на вулиці Володимирській неподалік від Національного музею історії України. В результаті детонації виникло загоряння, через що вигоріло близько 50 квадратних метрів ресторану.