Депутат Львівської міськради просить покарати власників ресторану «Старгород», де охорона побила воїнів АТО

ВГОЛОС 2

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Рікота просить покарати власників ресторану «Старгород», де 2 грудня охорона закладу за зауваження припинити грати російськомовну попсу побила двох воїнів АТО.

Про це він заявив сьоодні, 7 грудня, під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«2-го грудня 2017 року у ресторані «Старгород» на вул. П. Римлянина, 1 десять працівників охорони закладу жорстоко побили двох ветеранів російсько-української війни.

Причиною побиття, за твердженням потерпілих, стали неодноразові вимоги військовослужбовців припинити звучання російськомовної низькопробної музики у ресторані. Вважаю, що такі явища у нашому місті – це ганьба для Львова, а людей, які дозволяють собі організовувати таке, слід жорстко притягувати до відповідальності. Фактично, відбувається реальне розпалювання ворожнечі та відкрита пропаганда російської культури у нашому місті», – сказав Андрій Рікота.

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» вважає, що якщо власників закладу не притягнути до відповідальності за вчинене, то є обґрунтовані побоювання, що все завершиться розправою та самосудом з боку самих львів'ян

«Зважаючи на це, прошу забезпечити притягнення до відповідальності власників ресторану «Старгород» за такі дії та вжити всіх необхідних заходів для того, аби не допустити повторення таких фактів в майбутньому», - додав Андрій Рікота.

Як раніше писав «Вголос», у Львові десять охоронців ресторану «Старгород» вчора, 2 грудня, напали на двох військовослубовців, бо ті попросили адміністрацію закладу припинити грати російську попсу.

«Вголос»