Російський бізнесмен Полонський запропонував побудувати в Криму "місто третього тисячоліття"

Гордон 3
Російський бізнесмен Полонський запропонував побудувати в Криму

Російський бізнесмен Сергій Полонський, який планує брати участь у виборах президента РФ, розглядає анексований Росією Крим як місце для будівництва "міста третього тисячоліття", куди можна буде в'їхати без віз. Про це він сказав 14 листопада на презентації своєї передвиборчої програми в Москві, повідомило "Радио Свобода".

За його словами, місто майбутнього належатиме не окремій країні, а "всьому людству".

На прес-конференції Полонський також закликав "звільнити всіх ув'язнених у ненасильницьких справах, знести частину в'язниць і перетворити їх на музеї".

У травні 2015 року бізнесмена депортували з Камбоджі, де він переховувався від російської влади.

У липні 2017 року Пресненський суд Москви засудив Полонського до п'яти років колонії за розкрадання в особливо великому розмірі і звільнив від покарання через закінчення терміну давності у кримінальній справі.

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня 2018 року. Наразі про плани висунення заявили телеведуча Ксенія Собчак, журналістка Катерина Гордон, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, лідер КПРФ Геннадій Зюганов.

За даними РБК, чинний президент РФ Володимир Путін також визначився, що буде балотуватися.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.