Журналіст Цимбалюк: За $500 НТВ запропонував мені "побути родичем дружини Джигарханяна Цимбалюк-Романівської на їх шоу

Гордон
Журналіст Цимбалюк: За $500 НТВ запропонував мені

Український журналіст, власний кореспондент інформаційного агентства УНІАН у Москві Роман Цимбалюк в авторській програмі головного редактора інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" сказав, що йому пропонували гроші за участь у програмі "Звезды сошлись" на російському телеканалі НТВ в ролі "родича" дружини актора Армена Джигарханяна Віталіни Цимбалюк-Романовської.

Він зазначив, що така пропозиція надійшла нещодавно.

"Напевно, це військова таємниця? Але я туди не ходив, тому гаразд, розповім. Є програма на каналі НТВ, називається "Звезды сошлись". І в них зараз проблеми. Армен Джигарханян розлучається зі своєю дружиною, у якої частина прізвища така сама, як у мене, – Цимбалюк. Мені телефонують і кажуть: "Ви родич? Приходьте, треба підтримати або, навпаки, осоромити". Я кажу: "Якщо у нас однакові прізвища, це все-таки не доказ", – розповів Цимбалюк.

Журналіст додав, що відмовився від пропозиції: "Кажу, може, це для вас дивно, але у мене взагалі-то робота є, і це найголовніше. Усе, кажу, не чіпайте мене, я новинами зайнятий, чи ще щось було, я просто не можу ці питання обговорювати з вами. Я не родич, усе, до побачення!".

Цимбалюк додав, що через деякий час йому зателефонували і запропонували заплатити за участь у програмі 30 тис. рублів ($503).

Він зазначив, що нормально ставиться до українців, які приходять на російські політичні ток-шоу за гроші.

"Оскільки те, що вони роблять, не заборонено українським законодавством, значить, вони можуть робити те, що хочуть. Вони ризикують своєю репутацією. Або, навпаки, на неї працюють, хто як", – сказав журналіст.

Журналіст Цимбалюк: У "ЛДНР" людей звільнили від усього – від України, від фашизму, від роботи, від банкоматів, від аеропорту і свободи переміщення. Читайте повний текст інтерв'ю

У жовтні "Комсомольская правда" повідомила, що український політолог В'ячеслав Ковтун і американський журналіст Майкл Бом отримують щомісячно по 500–700 тис. руб. (230–322 тис. грн) за участь у російських телешоу. За словами співрозмовника видання, "українці не приходять без оплати".