ЗМІ стало відомо, в якому випадку можливий бойкот ЧС-2018 збірною Англії

Новое Время
ЗМІ стало відомо, в якому випадку можливий бойкот ЧС-2018 збірною Англії

Футбольна асоціація Англії (ФА) може бойкотувати чемпіонат світу-2018, який відбудеться в Росії влітку, якщо британське МЗС повідомить про загрозу безпеці для збірної країни, повідомляє Daily Mail.

За інформацією таблоїду, керівництво ФА провело нараду, на якій обговорювалася ситуація навколо мундіалю в РФ на тлі політичної кризи, що виникла між Сполученим королівством і Росією.

Як пише медіа, функціонери організації не хочуть, щоб їх використовували в політичних цілях, тому в разі відсутності загрози безпеці національній команді будуть намагатися протистояти спробам бойкотувати ЧС-2018.

Сьогодні, 14 березня, стало відомо, що британські міністри та члени королівської сім'ї не поїдуть на чемпіонат світу з футболу в 2018 році до Росії у зв'язку з отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля. Раніше прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявляла, що міністри її кабінету можуть відмовитися від відвідування ЧС-2018, але не футбольна збірна Англії.

4 березня колишній російський подвійний агент Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings у Солсбері. Скрипаль із донькою до сих пір в реанімації в критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка отруєні нервово-паралітичною речовиною, розробленою в СРСР у 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займалися військові в рамках програми Новачок.