Укрзалізниця підрахувала збитки від розкрадань

Експрес 1
Укрзалізниця підрахувала збитки від розкрадань
З початку року компанія втратила через розкрадання 44 млн гривень.
З початку 2017 року залізниця України зазнала збитків від розкрадань на загальну суму 44 млн гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті Укрзалізниці, передає Кореспондент.
"Зловмисники викрадають кабель залізничної сигналізації та зв'язку, дросель-трансформатори, розбирають обладнання верхньої будови колії, через вандалізм страждають вікна пасажирських поїздів і лінзи світлофорів", - йдеться в повідомленні.
Для порівняння, в 2016 році цей показник склав понад 50 млн гривень, а в 2015-му - 35 млн гривень.
"На жаль, тільки 53% таких втручань класифікуються як злочини і лише незначна кількість таких правопорушень доходить до розгляду судовими інстанціями та прийняття відповідного рішення", - зазначають в держпідприємстві.
Як зауважили в компанії, в кінці вересня 2017 року злочинці зрізали охоронні пристрої на шляхопроводі перегону Верхньодніпровськ - Верхівцеве на швидкісному ходу Інтерсіті+ №734/733 Київ - Покровський.
"Було демонтовано 80 метрів пристрою, який необхідно для безпечного проходу коліс потяга в разі сходження з колії. Залізничники ліквідували пошкодження, проте в області вичерпуються всі резерви і можливості з відновлення наслідків злочинного вандалізму", - додали в прес-службі.