У США на аукціоні продали недокурену сигару Черчілля

Новое Время 3
У США на аукціоні продали недокурену сигару Черчілля

Недопалену сигару колишнього британського прем'єр-міністра Уїнстона Черчілля продали за 12 тисяч доларів на торгах аукціонного дому RR Auction, який базується в американському місті Бостон, повідомило в п'ятницю, 13 жовтня, агентство Associated Press.

На онлайн-аукціон виставлена сигара кубинської марки La Corona, яка була виготовлена за спеціальним замовленням політика. На неї навіть нанесено ім'я Черчилля.Відзначається, що прем'єр викурив сигару лише наполовину в паризькому аеропорту Ле-Бурже 11 травня 1947 року. Сигару зберіг британський пілот Вільям Алан Тернер, екіпаж якого перевозив тоді Черчілля з його дружиною з Лондона в Париж.

Сигару довжиною близько 10 см придбав колекціонер з американського штату Флорида, проте своє ім'я він вважав за краще не розкривати.

Черчілль очолював британський уряд в періоди з 1940 по 1945 рік і з 1951 по 1955 рік. Він помер 24 січня 1965 року. Згідно з опитуванням BBC News, яке проводилося в 2002 році, Черчілль був названий найбільш значущою особистістю в історії Великобританії.