Тимошенко обізвала нардепа БПП крокодилом просто з трибуни

АСН
Тимошенко обізвала нардепа БПП крокодилом просто з трибуни
Тимошенко обізвала нардепа БПП крокодилом просто з трибуни

В ході розгляду законопроектів про мораторій на продаж землі на вечірньому засіданні Верховної Ради України стався конфуз між головою фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко і нардепом БПП Олексієм Мушаком, передає кореспондент АСН. Так, в ході розгляду 7 альтернативних законопроектів більшість депутатів, як коаліції, так і опозиції, в унісон закликали продовжити ще на рік мораторій на продаж землі с/г призначення для захисту прав селян.

Тільки один нардеп від БПП Мушак звинуватив колег у тому, що мораторій продовжує життєдіяльність чорного ринку землі. «Земля і так продається наліво і направо! Хіба ви про це не знаєте?.. А відмова від цивілізованого ринку землі веде до того, що орендарі і далі будуть продовжувати виснажувати землю. Тоді як власник ніколи цього робити не буде», - обурювався нардеп.

У відповідь Юлія Тимошенко з трибуни назвала Мушака прямим родичем одного з аграрних олігархів, який навмисне платить мало селянам за оренду землі. «І не треба тут плакати на трибуні, як крокодил!» - звернулася вона до Мушака.

У свою чергу віце-спікер Ірина Геращенко попросила Тимошенко дотримуватися депутатської етики і «не використовувати образи в ході виступів».

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter