Військові Зімбабве пояснили причину захоплення телерадіокомпанії (видео)

Дзеркало Тижня 1
Військові Зімбабве пояснили причину захоплення телерадіокомпанії (видео)

Сили оборони країни заперечують переворот і гарантують безпеку президента, але їхні дії спрямовані проти його оточення.

Збройні сили, які захопили владу в Зімбабве, заявили про те, що зробили це, щоб запобігти конфлікту в країні, передає DW. Генерал-майор армії Зімбабве Сибусісо Мойо звернувся по телебаченню до народу країни, в якому пояснив, чому в столиці ввели війська, а також захопили телецентр. Генерал спростував повідомлення про путч, вказавши, що президент країни Роберто Мугабе живий і знаходиться в безпеці.

За його словами, сили оборони Зімбабве гарантують безпеку його і його сім'ї і "спрямовані проти злочинців навколо нього, які скоюють злочини, які викликають соціальні та економічні страждання в країні, з тим щоб притягнути їх до відповідальності".

Він додав, що військові мають намір подолати політичну, соціальну та економічну кризу, яка посилюється, а потім передати владу цивільному уряду.

Читайте також: Росія заручилася підтримкою Зімбабве в боротьбі з санкціями Заходу

Нагадаємо, в столицю Зімбабве Хараре увійшли військові підрозділи, які захопили штаб-квартиру державного мовника країни ZBC, яка є опорою правлячого режиму. Телерадіомовна корпорація Зімбабве транслює два телеканали і чотири радіостанції.

Телекомпанія була захоплена у середу, 15 листопада, після того, як правляча партія 93-річного президента Роберта Мугабе " звинуватила главу збройних сил країни у зраді.

 

За матеріалами: DT.UA / Deutsche Welle (Русская редакция) / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter