Дружина міністра Омеляна офіційно орендує під Києвом будинок, оформлений на її родичку. ДОКУМЕНТ

Цензор.НЕТ 1

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на дані держреєстру нерухомості.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Омелян готовий відповісти на всі питання детективів НАБУ і надати документи про те, що нічого не порушував, - прес-служба міністра

Договір оренди підписано 12 червня 2017 року. Строк дії договору - 1 рік.
Дружина міністра Світлана Бевза орендує будинок площею 269,6 кв.м. і 13 соток землі.
Дружина міністра Омеляна офіційно орендує під Києвом будинок, оформлений на її родичку 01

Дружина міністра Омеляна офіційно орендує під Києвом будинок, оформлений на її родичку 02 Також читайте: НАБУ розслідує справу проти міністра Омеляна через будинка за 7 млн грн, якого немає в декларації

За даними супутникової карти, в дворі будинку є невеликий басейн.

Дружина міністра Омеляна офіційно орендує під Києвом будинок, оформлений на її родичку 03

Власницею будинку є Христина Бевза. За інформацією НАБУ, це двоюрідна племінниця дружини міністра. Бевза придбала будинок і ділянку 27 вересня 2016 року.

Нагадаємо, що 13 жовтня стало відомо, що НАБУ отримало доступ до даних мобільного телефону міністра Омеляна у зв'язку з розслідуванням можливого недостовірного декларування та незаконного збагачення. Зокрема, детективи з'ясували, що з грудня 2016 р. сім'я міністра заселилася у будинок вартістю 7 млн грн. Будинок належить двоюрідній племінниці сестри міністра й у декларації чиновника не вказаний.

Прес-служба міністра повідомила, що Омелян готовий відповісти на всі питання детективів НАБУ, а також надати всі документи, які підтверджують, що ніяких порушень з його боку не було.