На Західному березі Йордану почалися сутички між палестинцями та ізраїльськими військовими

ZAXID.NET 2

На Західному березі річки Йордан почалися сутички між ізраїльськими військовими і палестинцями, які виступають проти рішення президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Про це повідомляє The Associated Press.

Одночасно із цим у Газі протестувальники палили портрети президента США Дональда Трампа і прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, а також американські й ізраїльські прапори.

Як повідомляється, на Західному березі натовпи протестувальників почали палити шини і кидати каміння в ізраїльських військових. У Вифлеємі війська застосували водомети і сльозогінний газ, щоб розігнати мітингувальників.

У Рамаллі, де засідає парламент Палестини, протестувальники також палили шини.

Поки що про постраждалих у результаті сутичок не повідомляли.

Як інформував ZAXID.NET, напередодні президент США Дональд Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю і намір перенести американське посольство з Тель-Авіва до цього міста.

У відповідь вісім країн скликали Радбез ООН для обговорення ситуації, що склалася після рішення президента США Дональда Трампа. Крім того, лідер ХАМАС закликав палестинців до нової інтифади, а Туреччина заявила, що не визнає рішення США щодо Єрусалима. Також послу США в Іраку вручили ноту через рішення Трампа про Єрусалим.