"Раз - Ленд Крузер, два - Ленд Крузер ...", - компанії екс-міністра Злочевського розвиваються в Україні й отримують преференції від держави. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 5

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Наші гроші, один із найодіозніших міністрів часів Януковича встиг засвітитися в цілій низці корупційних історій. Його міністерство пиляло на тендерах десятки мільйонів, його підлеглі видавали ліцензії його ж фірмам, ці самі фірми уникали сплати податків. В цілому щодо Злочевського, його фірм і його міністерства відкрили 6 кримінальних проваджень.

Злочевський - тричі народний депутат, з них двічі від "Партії регіонів", з 2010 по 2012 роки він обіймав посаду міністра екології, а з 2012 року і до Майдану був керівником департаменту економічної безпеки РНБО. У бізнесі найбільше відомий компанією Burisma, третім за обсягом видобувачем газу в Україні, і фірмою "Інфокс", яка контролює Одеський водоканал. Він вважався одним із найбагатших міністрів.

Зіпсував Злочевському все Майдан. Міністр-еколог стає героєм кількох кримінальних справ і його оголошують у розшук. Після чого він втік з України.

Його справами займалася ГПУ з трьома генпрокурорами і НАБУ. В результаті у вересні Злочевського зняли з розшуку і закрили всі кримінальні провадження.

...
Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055586