У Києві грабіжники відібрали у чоловіка сумку з величезною сумою

Сегодня
У Києві грабіжники відібрали у чоловіка сумку з величезною сумою

У четвер вдень в Дніпровському районі столиці на чоловіка напали невідомі, побивши його і відібравши сумку з грошима, і зникли. За словами заявника, в сумці було 140 тисяч доларів (це близько 3,6 млн грн). У поліції Києва кажуть, що перевіряють інформацію, що надійшла від заявника, і вже приступили до пошуку зловмисників.

Як повідомили нам джерела в правоохоронних органах, чоловік нібито плутався в свідченнях. Спочатку він стверджував, що гроші належать його сестрі, потім – його знайомим. Спочатку він говорив, що підприємець, а потім виявилося, що він займається обміном валют.

Раніше в Києві на проспекті Перемоги біля відділення банку сталося ще одне велике пограбування.

Нагадаємо, раніше поліція Києва затримала банду серійних грабіжників, які вистежували і нападали на людей біля елітних магазинів і банків, відбираючи у них великі суми грошей. Вони причетні як мінімум до десяти подібних пограбувань. Всі учасники угруповання – уродженці Грузії. Їх спіймали у вівторок увечері, після чергового пограбування. Зловмисники серед білого дня напали на подружню пару біля автосалону на проспекті Бандери і відібрали сумку, в якій було 3,5 млн грн.