Екологи-вбивці: двох працівників Карпатського біосферного заповідника звільнили через браконьєрство

ВГОЛОС 3

Двох працівників Карпатського біосферного заповідника звільнили з роботи за підозрою у незаконному полюванні, ще трьом - оголосили догани.

Про це повідомили у прес-службі Мінекології.

Зазначається, що 3 листопада на території заповідника знайшли рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знаряддя полювання.

Шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування оленя благородного, була оцінена в 16,5 тис грн. Експертиза останків ведмедя бурого триває.

«Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстер з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В», - йдеться у повідомленні.

За фактом незаконного полювання правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження, а в заповіднику провели службове розслідування. На цей час п'ятьох працівників заповідника усунули від роботи.

За результатами розслідування, двох працівників звільнили, ще трьом оголосили догани. Матеріали службового розслідування передали правоохоронцям.