Порошенко підписав Указ про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Гордон
Порошенко підписав Указ про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа". Про це йдеться на сторінці президента у Facebook.

Указом доручено вирішити питання підвищення розміру державної соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, яких виховують у прийомних сім'ях.

"Уряду також доручено передбачати щорічно у держбюджеті видатки для різних типів житла для цієї категорії населення. Також визначається необхідність запровадження цим громадянам грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату такої компенсації", – повідомив президент.Прийомна сім'я забезпечує виховання дітей, які залишилися без батьків, до 18-річчя або до закінчення ВНЗ. Держава має забезпечувати матеріальне утримання дітей, методичне підготування прийомних батьків та допомогу у вихованні сироти, спрямовану на розвиток та соціалізацію дітей.