"Він так рвався жити": На Київщині прощалися з бійцем "Матросом" (Відео)

5 канал

Він загинув 14 вересня біля шахти "Бутівка" на Донеччині від кулі снайпера. Йому було лише 30 років. Сергій Альмужний пішов на війну добровольцем у 2014 році. Служив у батальйоні "Донбас", а потім підписав контракт зі Збройними силами. Пройшов не одну гарячу точку, зокрема Дебальцеве. Служив розвідником і був влучним стрілком.

Поховали бійця на Київщині у селищі Красилівка, де боєць народився і виріс. Попрощатися з Сергієм прийшли рідні, друзі, односельці та бойові побратими з різних батальйонів. Запам'ятали "Матроса" як справжнього патріота і безстрашного воїна. Наостанок побратими увімкнули Сергію пісню Степана Гіги - "Яворина". Це було його побажання. Вдома у бійця залишилася дружина і десятимісячна донька.

"Він так рвався жити. Він дуже хотів все встигнути. Змінити. Подолати. Перемогти. Увесь його життєвий шлях був присвячений служінню добру та справедливості. Він до тієї фатальної секунди стояв на охороні нашого з вами миру. Він мріяв про краще та ніколи не забував, що він, у першу чергу, людина", - написав про "Матроса" волонтер Ян Осока.

"Слово "воїн" у його випадку набуло нечувано розгорнутого сенсу. Сергій Валерійович мав гени справжнього безкомпромісного захисника своєї землі, він був таким собі залізним кістяком, сталевим стрижнем, життєрадісним осередком бойового натхнення, навколо якого гуртувалися інші. Знав усі види озброєння, міг вести вогонь, як з ручного, так і станкового гранатометів, снайперської гвинтівки та кулеметів", - додав волонтер.