Косюк підтвердив плани щодо купівлі французької птахофабрики

Finance.UA 3
Косюк підтвердив плани щодо купівлі французької птахофабрики

Агрохолдинг дійсно розглядає варіант купівлі французької компанії Doux Group, але до ухвалення остаточного рішення ще далеко.

Про це в коментарі AgroPolit.com розповів власник агрохолдингу Юрій Косюк, пише Дело.

На даний момент Doux контролюється французьким сільськогосподарським кооперативом Terrena, який два роки тому придбав контрольний пакет акцій компанії, але зіткнувся з постійними втратами, пов’язаними з конкуренцією з боку більш дешевої бразильської курки на ключових близькосхідних ринках.

За даними Challenge’s, МХП оцінює обсяг необхідних інвестицій для відновлення групи в 150 млн євро, при цьому вимагає, щоб не менше ніж 70 млн євро було компенсовано за рахунок державних субсидій.

“Ми розглядаємо варіант придбання цієї компанії у Франції, як і інших аналогічних заводів у всьому світі. Щодо Doux Group, то сьогодні з французькими колегами ми поки що на далекій стадії від завершення цих переговорів. Адже підприємство перебуває в стадії банкрутства і ліквідації. Воно має багато різних зобов’язань (і не тільки фінансових). Ми вивчаємо всі ці моменти”, — зазначив Косюк.

Бізнесмен також розповів, чому МХП зацікавилася саме цією країною. “Франція довгий час була успішним продавцем курячого м’яса. Але поступово перетворилася на його імпортера. Ми хочемо перенести нашу бізнес-модель у Францію, осучаснити її виробництво”, — підсумував він.

На уточнююче запитання, де в такому разі опиниться українське птахівництво, Косюк додав, що наші виробники будуть лідерами на ринку азіатських і арабських країн світу і “цього не треба боятися”.