Світлана Лобода сконфузилася під час концерту в Москві: кумедне відео

Канал 24 5
Світлана Лобода сконфузилася під час концерту в Москві: кумедне відео

Про це повідомила Світлана Лобода та опублікувала відео інциденту.

Читайте також: Лобода зробила скандальну заяву щодо виступів для росіян

"Вперше в житті мікрофон просто вистрибнув з рук. Перший шок і думка про те, щоб ніхто не постраждав з глядачів. Друге – як добре, що в пісні є програш. Третій – а якщо мікрофон не знайдуть?", – написала співачка.

Лободу врятував один із фотографів, який працював під сценою. Він швидко підняв мікрофон та повернув на сцену, а Лобода продовжила співати. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Вчера во время выступления впервые в жизни микрофон просто выпрыгнул из рук. Первый шок- главное, чтобы никто из зрителей не пострадал, второй - как хорошо что в песне проигрыш и есть 15 секунд на решение ситуации. Третий - а если его уже не найдут в метафане....)))) Меня спас фотограф у сцены, который быстро среагировал и до начала последней фразы в песне "твои глаза" успел забросить его на сцену ?♀️??

Допис, поширений LOBODA️ (@lobodaofficial) Гру 6, 2017 о 4:06 PST

Як свідчить афіша, яка опублікована на офіційному сайті співачки, 5 грудня українська зірка взяла участь у новорічному шоу "SnowПаті 3", яке пройшло в Москві, в спортивному комплексі "Олімпійський".