У Києві можуть дозволити їздити зі швидкістю 80 км/год. Список вулиць

АСН
У Києві можуть дозволити їздити зі швидкістю 80 км/год. Список вулиць
У Києві можуть дозволити їздити зі швидкістю 80 км/год. Список вулиць

На 22 вулицях Києва можуть дозволити швидкість руху до 80 км/год. на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами депутати погодили проект рішення «Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 1 квітня по 1 листопада".

Введене з 1 січня 2018 року обмеження швидкості авто в населених пунктах з 60 км/год. до 50 км/год. заважає життєдіяльності величезного мегаполісу. З огляду на те, що в столиці є багато хороших доріг, місцеві депутати визначили 22 вулиці, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. в період з 1 квітня по 1 листопада:

- вул. Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильська) - Велика Кільцева дорога (від вул. Міської до перетину з вул. Газопровідною і від вул. Газопровідної до Мінського проспекту) - вул. Міська (від вул. Стеценка до Гостомельського шосе) (за умови проведення капітального ремонту проїжджої частини); - Кільцева дорога (від пр. Перемоги до вул. Трублаїні) - просп. Оболонський (від вул. Богатирської до вул. Малиновського) - Автодорога Р-69 (від вул. Озерної в межах м. Київ) - просп. Бандери (від просп. Оболонський до Московського моста) - просп. Ватутіна (від Московського моста до Керченської площі) - вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського моста до вул. Електриків) - Наддніпрянське шосе; - Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе) - Столичне шосе (до вул. Ак. Заболотного) - вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту) - просп. М. Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі) - бул. Дружби Народів (від Либідської площі до вул. Німанської) - просп. Броварський (від просп. Визволителів до вул. Братиславської і від вул. Кіото до закінчення населеного пункту "Київ") (за умови проведення капітального ремонту проїжджої частини); - бул. Перова (від вул. Воскресенської до вул. А. Навої) - вул. О. Теліги (від вул. Ольжича до вул. Кирилівської) - просп. Космонавта Комарова (від вул. Борщагівської до просп. Леся Курбаса) - просп. Леся Курбаса (від просп. Космонавта Комарова до вул. Гната Юри) - вул. Борщагівська; - просп. Соборності (при установці розподільного транспортного огородження).

Проект рішення також мають затвердити на пленарному засіданні Київради. Нагадаємо, принаймні у столиці лише одиниці водіїв дотримуються обмеження в 50 км на годину. Середня швидкість руху по Києву - близько 80-90 км/год.