Командир ПВК "Вагнер" Уткін очолив ресторанний бізнес "кухаря Путіна" Пригожина, - РБК

Цензор.НЕТ
Командир ПВК
Про це повідомляє РБК із посиланням на дані бази "СПАРК-Інтерфакс", передає Цензор.НЕТ.
Там зазначено, що у ТОВ "Конкорд менеджмент і консалтинг" 14 листопада змінився генеральний директор. Новий глава компанії - Дмитро Валерійович Уткін - змінив на цій посаді Анастасію Саутіну. Прізвище та ім'я менеджера збігаються з ім'ям ймовірного командира приватної військової компанії. Джерело видання в оточенні Пригожина підтвердило, що йдеться саме про цю людину.
ТОВ "Конкорд менеджмент і консалтинг" входить у ДК "Конкорд", співвласником якого виступає Пригожин. Це керуюча компанія ресторанного холдингу Пригожина - їй належать кілька ресторанів у Москві і Петербурзі. Компанія Пригожина "Конкорд М" - постачальник харчування для Управління справами президента і більшості московських шкіл.
Командиром "ПВК Вагнера" Уткіна неодноразово називало видання "Фонтанка". У грудні 2016 року видання повідомило, що Уткіна запросили на прийом у Кремлі з нагоди Дня героїв Вітчизни. Пізніше в Кремлі підтвердили, що Уткін був на прийомі. Його запросили туди в зв'язку з тим, що він - кавалер Ордена мужності.
Через місяць після цього в соцмережах з'явилася фотографія Путіна з Уткіним і іншими членами керівництва "ПВК Вагнера". Знімок міг бути зроблений під час прийому в Кремлі в грудні.
За інформацією незалежної групи розслідувачів Conflict Intelligence Team, бійці "ПВК Вагнера" воюють на боці Росії в Сирії. Офіційно про їхню участь не повідомлялося, а інформацію про їхню загибель не підтверджують у Міноборони.