Ляшко: депутат, голос якого став вирішальним у голосуванні по Соболєву має скласти мандат

iPress.ua 1
Ляшко: депутат, голос якого став вирішальним у голосуванні по Соболєву має скласти мандат

"Сьогодні наша фракція звернулася до Ігоря Попова з вимогою скласти депутатський мандат, оскільки ми твердо переконані, що Попов повинен нести в першу чергу навіть не політичну, а моральну батьківську відповідальність за свого сина, який озброєний жорстоко грабував українців. Я також буду вимагати завтра від парламенту відправити Попова у відставку з посади заступника голови антикорупційного комітету. Ігор, на жаль, втратив моральне право займатися боротьбою з корупцією, йому краще зайнятися серйозним вихованням св оего сина, щоб він більше не завдавав глибокого болю невинним жінкам-продавщиць", - написав Ляшко в Facebook.

Нагадаємо, що члени комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнали незадовільною роботу голови комітету, представника "Самопомочі" Єгора Соболєва та попросили парламент зняти його з цієї посади. Його запідозрили в причетності до отримання грошей від Курченка.

Сам Соболєв вважає голосування за його відставку визнанням ефективної роботи.

Члени комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнали незадовільною роботу голови комітету, представника "Самопомочі" Єгора Соболєва та попросили парламент зняти його з цієї посади. Його запідозрили в причетності до отримання грошей від Курченка.

Нардеп Мустафа Найєм у Faceboolk написав, що Ігор Попов віддав свій голос, який став вирішальним, тому що йому пообіцяли посаду глави цього комітету.

На засіданні комітету були присутні лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк та віце-спікер Оксана Сироїд.

Раніше представник Порошенка звинуватив Соболєва в гальмуванні призначення аудитора НАБУ.

Нагадаємо, Верховна Рада України 21 березня, відмовилася призначити Найджела Брауна членом комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Того ж дня громадські організації рекомендували Кабінету міністрів України на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро колишнього прокурора США Марту Берш, колишнього прокурора Іспанії Карлоса Кастресану або директора Європейського управління боротьби з шахрайством (OLAF) Джованні Кесслера.

У липні Верховна Рада вкотре не змогла призначити аудитора НАБУ за своєю квотою.