Стало відомо, про що вночі сперечався Ляшко з Гройсманом

Експрес
Стало відомо, про що вночі сперечався Ляшко з Гройсманом

Лідер «радикалів» Олег Ляшко повідомив, що пізно ввечері 14 листопада говорив із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом про збільшення мінімальної зарплати в проекті бюджету на 2018 рік.

Про це він розповів журналістам перед засіданням Верховної Ради вранці 15 листопада, повідомляє "Слово і діло".

«У мене вчора (14 листопада – ред.) була дискусія після голосування за бюджет, десь об 11 ночі, з прем'єр-міністром Гройсманом. Ми обговорювали питання зарплати. 3700 гривень – мінімальна, яка ставиться в проекті бюджету на наступний рік, це дуже погана зарплата, тому що вона низька», – сказав Ляшко.

Він додав, що його фракція наполягає, щоб мінімальна зарплата була «хоча б 5 тисяч на місяць».

«Ми годину з прем'єр-міністром вчора вночі дискутували, і я сподіваюся, що ми знайдемо компромісне рішення, яке дасть можливість переглянути зарплату й збільшити її», – сказав Ляшко.

На запитання, чи голосуватиме його фракція за проект бюджету в другому читанні, якщо їхні пропозиції не будуть враховані, Ляшко відповів: «Я сподіваюся, що він підтримає наші аргументи. А де взяти гроші, прем'єр запитує. За ідеєю, я маю в нього питати, де брати гроші. Де взяти гроші? Читайте наші пропозиції. Ми пропонуємо низку законопроектів, спрямованих на розвиток економіки».