Boston Dynamics створила нестрашного робота

Finance.UA 3
Boston Dynamics створила нестрашного робота

Boston Dynamics, що прославилася завдяки створенню моторошнуватих роботів, більше не входить до складу Google, але не припиняє розробки. Engadget розповідає про нову модель компанії – оновлену версію робота SpotMini.

Чотириногий робот-пес, створений для функціонування в офісах, будинках і на відкритому повітрі. Судячи з ролику, який опублікували представники Boston Dynamics, його нова модифікація вже готова до роботи.

У компанії скупо описують робота як «нового SpotMini». На спині робота немає маніпулятора, а вся його поверхня покрита пластиком «теплих» відтінків – зовні видно тільки камери відеоспостереження. Все це робить зовнішній вигляд SpitMini менш агресивним і більш дружелюбним, ніж раніше.

Генеральний директор Boston Dynamics Марк Райберт заявляв раніше, що вважає робототехніку перспективнішою галуззю, ніж інтернет. Можливо, оновлений SpotMini – перший реальний крок компанії до успіху в цій сфері. На це точно розраховує новий власник Boston Dynamics японський телекомунікаційний гігант SoftBank, який має намір використовувати своє нове придбання, щоб зміцнити позиції на американському ринку робототехніки.

Втім, одне з основних застосувань SpotMini і подібних йому роботів, як і раніше, військове. Тим часом, вчені та активісти вважають появу бойових роботів величезною загрозою безпеці і свободі людства. Щоб донести свою точку зору, вони продемонстрували в ООН короткометражний фільм про небезпеку автономної зброї.