"Інтергал-Буд" - кращий забудовник за версією ділової преси

Finance.UA 1

Досягнення провідних будівельних компаній України потрапляють до поля зору засобів масової інформації. У вересні цього року найбільш авторитетне видання, «Ділова столиця» відзначила п’ятірку найкращих девелоперів. Згідно рейтингу цього незалежного щотижневика компанія “Інтергал-Буд” визнана кращою серед недержавних будівельних компаній України.

Редакція опитала більше 20 провідних гравців будівельного ринку, які займаються девелопментом і безпосереднім будівництвом житлової нерухомості.

При розрахунку підсумкової позиції був врахований обсяг введеної в експлуатацію нерухомості за період з 1 січня 2014 р. по 1 серпня 2017 р., а також кількість об’єктів, які знаходилися на стадії реалізації, за станом на 1 серпня поточного року.

За версією видання «Ділова столиця», «одна з найбільших будівельних компаній України “Інтергал-Буд” за визначений період побудувала і ввела в експлуатацію 658 тис. кв. м. За 15 років роботи на ринку компанія реалізувала понад 70 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 1 млн кв. м в декількох регіонах країни. У 2017 р. робота ведеться в Києві на будівельних майданчиках одинадцяти житлових комплексів. Компанія усі будівельні роботи проводить за рахунок власних коштів.

Інвесторів в нерухомість цього забудовника приваблюють, зокрема, цікаві та лояльні умови купівлі житла. …Відповідає статусу лідера і обсяг об’єктів інфраструктури компанії “Інтергал-Буд”. У його житлових комплексах є дитячі сади і торгові центри, паркінги і салони краси, кафе, ресторани, центри дитячого розвитку, тренажерні зали, аптеки і багато чого іншого. Цього року компанія “Інтергал-Буд” отримала диплом “Бренд року 2017” і почесний статус “Лідер за обсягами будівництва” в номінації “Бездоганна репутація”.

Конкуренція на будівельному ринку столиці вимагає від провідних девелоперів максимальної концентрації зусиль, втілення кращого досвіду та технологій. Без сумніву, від такого змагання виграють покупці, адже житло стає комфортнішим та доступнішим. «Інтергал-Буд» щиро вдячна авторитетному виданню за відзначення досягнень компанії.

Як і раніше, нашими стратегічними пріоритетами залишаються турбота про інтереси покупців, оригінальні європейські проекти, висока якість будівництва.