Кривава ДТП в Харкові: з лікарні виписали останнього пораненого

Сегодня
Кривава ДТП в Харкові: з лікарні виписали останнього пораненого

У Харкові 6 грудня виписали з лікарні останню постраждалу в резонансному ДТП, коли після зіткнення двох позашляховиків загинули шість осіб і ще п'ятеро – отримали поранення.

Волонтер Ганна Комар з травмою голови лежала в лікарні найдовше, а, як тільки її виписали, вирушила додому в Кременчук і тепер її очікує довга реабілітація.

"Їй дано всі рекомендації. Ми домовилися, що через 3 місяці вона приїде показатися", – зазначила заступник головного лікаря Харківської обласної лікарні Ірина Лодяна

Як відомо, пізно ввечері 18 жовтня на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечникова в центрі Харкова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg, після чого "японець" вилетів на тротуар і врізався в пішоходів.

В результаті наїзду п'ятеро людей загинули на місці, шестеро – постраждали.

Дівчина-водій, яка була за кермом позашляховика, що влетів у натовп, була затримана. Нею виявилася 20-річна студентка ХНУ імені Каразіна Альона Зайцева.

Відразу після трагічної аварії в ЗМІ повідомили, що за кермом Volkswagen Touareg перебував Геннадій Дронов, який торгує продуктами харчування і тютюновими виробами, а також надає в оренду нерухоме майно.

Про всі деталі ДТП в Харкові читайте в онлайні "Сегодня".