Виробник пилососів Dyson готує три моделі електрокарів

Новое Время
Виробник пилососів Dyson готує три моделі електрокарів

Інженери британського виробника пилососів Dyson працюють над трьома різними моделями електрокарів, перший з яких з'явиться в 2020 році.

Спочатку Dyson планує випустити до 10 000 автомобілів, можливо, використовуючи літієво-іонні батареї, повідомляє Forbes.

Потім в лінійці з'являться два автомобіля, які будуть використовувати твердотільні батареї. Такі акумулятори можуть бути заряджені швидше, ніж нинішнє покоління батарей, в основному - літієво-іонних.

Судячи з усього, з огляду на характер невеликих компактних продуктів Dyson, електричний автомобіль Джеймса Дайсона, швидше за все, буде легким міським автомобілем з малою дальністю поїздки. Як приклад подібних авто журналіств називають Ford Focus або Volkswagen Golf.

Компанія вже вклала в проект створення власного електромобіля 2 млрд фунтів стерлінгів. Повідомляється, що зараз виробник пилососів інвестує кошти в розробку нових легких матеріалів і твердотільних батарей.

Анонс першого авто може відбутися в 2020 році з виходом машини на ринок рік або два тому.

Нагадаємо, що восени 2017 року британський виробник пилососів і вентиляторів Dyson несподівано оголосив про те, що збирається випустити свій електромобіль. Джеймс Дайсон тоді оцінив розмір інвестицій в проект як мінімум в два мільярди фунтів - тобто приблизно 2,5 мільярда доларів.