"Антонов" анонсував випуск щонайменше 70 літаків протягом п'яти років

5 канал 1

Відповідно до маркетингового плану державного авіабудівного підприємства "Антонов", протягом найближчих п'яти років передбачається випустити щонайменше 70 літаків. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

"Для ДП "Антонова" був створений чіткий маркетинговий план, який базується на оцінці спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних компаній. Він враховує перспективні ринки та потенціал кожної номенклатури товарів на цих ринках. Також він спирається на весь масив нинішніх домовленостей з партнерами", – уточнюється в повідомленні.

Наприклад, згідно з планом, ємність світового ринку середніх транспортних літаків на найближчі 15 років оцінюється у 900 апаратів. Враховуючи це, "Антонов" планує поставити протягом 5 років 20 літаків АН-178 замовникам із країн СНД, Азії та Африки, а також Туреччині.

"Також ДП "Антонов" має плани повернутися на конкурентний ринок регіональних пасажирських літаків", – наголосили в "Укроборонпромі", до складу якого входить авіабудівник.

Як повідомляв 5.UA, під час свого візиту до Києва генсек НАТО Єнс Столтенберг особисто оцінив потужності вітчизняних літаків від ДП "Антонов".

Дивіться також фотогалерею на тему: