Особистий літак та «біла» зарплата: на сайті Superjob з'явилась вакансія «президент Росії»

ВГОЛОС

Напередодні виборів-2018 у Росії портал Superjob розмістив вакансію «Президент Російської Федерації».

Кандидат буде прийнятий на роботу за підсумками загальних виборів представниками роботодавця – народом Росії, пише УНІАН.

Серед вимог зазначається, що претенденту повинно бути більше 35 років, а стать і освіта не мають значення, досвід роботи на посаді президента не потрібен.

При цьому в описі вакансії зазначається, що роботодавець «з розумінням ставиться до досвіду роботи на аналогічній посаді». Кандидат повинен володіти такими якостями, як активна життєва позиція і патріотизм. Крім того, для претендента обов'язкові російське громадянство, підтверджений досвід постійного проживання в Росії не менше 10 років, відсутність судимості як плюс. Обов'язковим є і володіння хоча б однією європейською мовою. Додаткове знання хоча б однієї мови програмування є стратегічною перевагою. Кандидат повинен бути готовий до постійних відряджень.

В обов'язки майбутнього президента входить підписання федеральних законів, міжнародних договорів, помилування, ведення переговорів про військове співробітництво, призначення виборів у Державну думу та інше.

У разі обрання роботодавцем надаються: особистий літак, державна квартира, державна дача, повне утримання за державний рахунок (медичне обслуговування, харчування, транспорт, заняття спортом, освіта, відпочинок) для президента і членів його сім'ї. Крім того, успішний кандидат отримає персональний кабінет з видом на Кремль (зсередини), проїзд від місця проживання до місця роботи без заторів. Зарплата «біла», постійно переглядається, оформлення по ТК.

«Вголос»