КНДР хоче послати артистів для підтримки спортсменів на Олімпіаді в Південній Кореї

Сегодня
КНДР хоче послати артистів для підтримки спортсменів на Олімпіаді в Південній Кореї

Південна Корея і КНДР на наступному тижні обговорять можливість направлення на Олімпійські ігри в Пхенчхані групи північнокорейських артистів, повідомило в суботу південнокорейське міністерство у справах об'єднання.

Очікується, що зустріч відбудеться 15 січня.

У міністерстві відзначили, що Північ хотіла би прояснити логістичні питання, пов'язані з поїздкою артистичної групи, перш ніж обговорювати план візиту на Ігри спортсменів і групи підтримки з КНДР.

Губернатор провінції Пхенчхан Чой Мун Сун запропонував розмістити делегацію КНДР на кораблі під час Олімпіади-2018. Таким чином організатори хочуть забезпечити безпеку всіх учасників і захистити їх від неприємних інцидентів. Корабель повинен привозити учасників з КНДР безпосередньо на змагання, а потім відвозити їх.

Нагадаємо, раніше верховний лідер КНДР Кім Чен Ин оголосив про намір країни послати делегацію на Олімпійські ігри-2018 в Південну Корею, незважаючи на напружені відносини між країнами.

Участь спортсменів Північної Кореї в Олімпіадів Пхенчхані нияк не вплине на участь США в цих змаганнях, заявила прес-секретар Білого дома Сара Сандерс.