У САП немає причин змінювати запобіжний захід Насірову - прокурор

АСН 1
У САП немає причин змінювати запобіжний захід Насірову - прокурор
У САП немає причин змінювати запобіжний захід Насірову - прокурор

Тимчасово відсторонений від обов'язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров виконує всі вимоги, немає причин для перегляду запобіжного заходу. Про це після засідання Шевченківського районного суду заявив прокурор Спеціальної антикорупційної прокуратури Роман Симків, передає кореспондент АСН.

«На порядку денному у нас не стоїть зміна запобіжного заходу. Насіров з'являється на засідання суду. Тому продовжувати або акцентувати увагу на цьому немає сенсу», - заявив він.

Нагадаємо, Насіров раніше заявляв про те, що не збирається порушувати вимоги щодо норми заходу. «Це звичайний захід, який передбачає, що я повинен з'являтися в суді, що я і так завжди роблю. Я не згоден з таким запобіжним заходом, але я повністю його виконую. Чітко виконую все, що написано. Я не можу виїжджати за межі Київської області без дозволу», - зазначив він.

2 березня 2017 року Насірова затримали в столичній лікарні Феофанія в ході проведення обшуку в рамках розслідування газової справи. 7 березня Солом'янський райсуд Києва помістив чиновника під варту, однак дружина Насірова внесла за нього 100 млн грн застави, після чого Насіров вийшов на свободу. Далі суд продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter