Закордонний паспорт: у Міграційній службі пояснили, коли припиняться затримки

5 канал 1
Закордонний паспорт: у Міграційній службі пояснили, коли припиняться затримки

Про це повідомляється на сайті відомства. Зазначається, що ДМС спільно з поліграфкомбінатом "Україна" намагаються йти назустріч всім без виключення громадянам, які звертаються із заявами про прискорення персоналізації паспортів.

Однак, інформують в Міграційній службі, ці звернення опрацьовуються вручну і їх кількість є на межі фізичних можливостей працівників.

"У січні 2018 року заплановано запуск на поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що на сьогодні затримка у видачі паспортів триває, тому Міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.