Заступника Туханова теж відпустили на поруки нардепів

Сегодня
Заступника Туханова теж відпустили на поруки нардепів

Солом'янський районний суд Києва відпустив заступника мера Одеси Павла Вугельмана на поруки народних депутатів України Олександра Пресмана (група "Відродження") та Юрія Мірошниченка (фракція "Опозиційного блоку").

"Вугельмана відпустили на поруки депутатів Юрія Мірошниченка і Олександра Пресмана", – повідомили в Національному антикорупційному бюро України в четвер увечері.

Крім цього суд обрав запобіжний захід фігуранту справи, по якому проходить мер Одеси, – Петру Загодиренку у вигляді утримання плід вартою з правом застави в сумі 5,2 млн грн.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва обирав одеському градоначальнику запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання – його на поруки взяв народний депутат Дмитро Голубов.

Як повідомлялося, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляв, що прокурори проситимуть суд заарештувати Труханова з можливістю внесення застави в 50 млн грн.

Нагадаємо, мера Одеси затримали в аеропорту "Бориспіль" 14 лютого, коли він прилетів з Варшави. Прикордонники викликали співробітників НАБУ, які там же йому вручили й підозру. Варто відзначити, що всього восьми особам повідомлено про підозру, затримано шістьох осіб, ще 2 людини зараз розшукують.

Фігуранти справи, на думку слідства, причетні до схеми з нанесенням шкоди місцевому бюджету Одеси. Так, у вересні 2016 року Одеська міська рада придбала будівлю за 185 млн грн у приватної структури, яка на початку 2016 роки сама придбала цей будинок на аукціоні за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої зараз знаходиться в зоні АТО. Пізніше рахунки цієї компанії були арештовані.

Восени 2017 року один з депутатів Одеської облради, який нібито є бенефіціаром цієї компанії, спробував дати хабар співробітникові НАБУ за зняття арешту з рахунків.