Стокгольмський арбітраж може відкласти рішення у транзитній суперечці "Нафтогаза" з "Газромом"

Дзеркало Тижня 2
Стокгольмський арбітраж може відкласти рішення у транзитній суперечці

В українській компанії вважають, що рішення може з'явитися на кілька місяців пізніше.

 Трибунал при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма планує відкласти винесення рішення щодо транзитної суперечки між російським "Газмромом" і українським "Нафтогазом".

Про це сказав директор з юридичних питань української компанії Ярослав Теклюк.

"Ця справа зараз перебуває на фінальному етапі. В кінці минулого року пройшли усні слухання і тепер суд готує рішення. Воно має бути винесене до кінця червня, але під час телефонної конференції з нашим радником суд повідомив, що він планує звернутися в секретаріат Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з проханням перенести кінцву дату винесення остаточного рішення. На скільки сказати тяжко, але я думаю, що це буде кілька місяців", - сказав він.

Читайте також: Стокгольмський абордаж

Нагадаємо, "Нафтогаз" отримав рішення Стокгольмського арбітражу у виробництві проти російського "Газпрому" щодо контракту на поставку газу. За словами глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва, арбітраж повністю відхилив вимоги "Газпрому" щодо принципу "бери або плати".

Нагадаємо, взаємні претензії "Газпрому" і "Нафтогазу" за контрактом купівлі-продажу газу становлять близько $ 45,7 млрд і $ 17,9 млрд (без відсотків – $ 36,7 млрд і $ 14 млрд) відповідно.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter