Окупант відомий - Росія: в МЗС відреагували на "спірний" Крим від New York Times

Сегодня 5
Окупант відомий - Росія: в МЗС відреагували на

Міністерство закордонних справ України обурене публікацією в американському виданні The New York Times карти, де окупований Росією Крим позначений як спірна територія і не належить Україні.

Як написала в Twitter речник відомства Мар'яна Беца, МЗС звернеться до американського видання з проханням виправити помилку.

"Крим не є" спірною "територією. Це тимчасово окупована територія України. Окупант відомий – РФ. Звернемося до The New York Times. Помилки повинні бути виправлені", – написала Беца.

Раніше повідомлялося, що американське видання New York Times показало карту Чорноморського регіону, де окупований Росією Крим позначений кольором "спірної" території, а не українським. Про це повідомив в Twitter російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

Російський політик закликав американців виправити помилку і назвав Крим українським. "Ця карта в NYTimes зображує Крим в тому ж кольорі, що і Росія, як" спірну "територію. Спірна з точки зору Путіна, через його захоплення! Сумно і неправильно. Крим – це Україна. Виправте це", – написав Каспаров .