США вперше за десять років провели навчання з трьома авіаносцями біля берегів Кореї

ZAXID.NET 3

Три атомні авіаносці військово-морських сил США USS Ronald Reagan, USS Theodore Roosevelt та USS Nimitz увійшли в операційну зону Південної Кореї на тлі провокацій з боку КНДР. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap.

Як повідомляється, американські авіаносці в супроводі більш ніж десяти кораблів увійшли в зону так званого Корейського театру військових дій для участі в спільних з Південною Кореєю військових маневрах.

«Південнокорейські та американські військово-морські сили підтримують ідеальну позицію, що дозволяє спільно виконувати в будь-якому місці і в будь-який час. Наш надійний альянс - основа для стримування провокацій противника», - заявив капітан південнокорейського есмінця Sejong the Great Лі Ку Сон.

ВМС США також опублікували відео, на якому показано, як три американські авіаносці увійшли в операційну зону Південної Кореї для участі у спільних навчаннях.

Відео U.S. Navy

Навчання США і Південної Кореї проходять в західній частині Тихого океану з 11 по 14 листопада.

Попередні навчання США, в яких брали участь відразу три авіаносці, проводилися у водах поблизу острова Гуам в західній частині Тихого океану десять років тому.