Радбез ООН проводить екстрене засідання по справі Скрипаля - онлайн-трансляція

Дзеркало Тижня 2
Радбез ООН проводить екстрене засідання по справі Скрипаля - онлайн-трансляція

Ініціатором засідання виступила Великобританія.

Рада безпеки ООН проводить екстрене засідання через отруєння у Великобританії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, онлайн-трансляція засідання здійснюється на сайті Ради безпеки ООН.

Читайте також: Великобританія знайде заміну російському газу - Мей

5 березня в Британії з сильним отруєнням невідомою речовиною був госпіталізований російський шпигун-перебіжчик Сергій Скрипаль та його дочка. Їм обом стало погано в торговому центрі в Солсбері.

За твердженням британської влади, проти Скрипаля було використано хімічну зброю "Новачок", розроблену в СРСР. Слідство ведеться за статтею "замах на вбивство", хоча обговорювалася можливість кваліфікувати інцидент як терористичний напад, враховуючи потенційну небезпеку застосованої нервово-паралітичної речовини.

Великобританія зажадала від Росії протягом доби пояснити появу речовини на британській території. Однак після закінчення 24 годин Лондон так і не отримав відповіді.

Росія будь-які звинувачення на свою адресу традиційно заперечує. Позиція РФ полягає в тому, що Британія розпалює русофобську істерію і влаштовує циркове шоу у своєму парламенті.

За матеріалами: Сайт ООН /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram