У центрі Києва встановили арт-об’єкти, які мають нагадати про війну - фото

Новое Время 2
У центрі Києва встановили арт-об’єкти, які мають нагадати про війну - фото

Центр Києва з 13 червня прикрашають незвичні скульптури – металеві силуети людей, пробиті кулями.

Художній проект Війна поруч створив доброволець та документаліст Олесь Кромпляс, який брав участь у визволенні Маріуполя. Його підтримали – Національний музей Революції Гідності та Український інститут національної пам’яті.

Фоторепортаж арт-об’єктів опублікувало видання Інформатор.

Силуети нагадуватимуть киянам про війну на сході до 22 липня.

"У Києві й інших великих містах, навіть тих, які близько до фронту, життя ввійшло у звичне русло, далеке від воєнних реалій. Щоденна рутина та клопоти, заповнені містянами щовечора кафе й ресторани… Проект ВІЙНА ПОРУЧ покликаний нагадати українцям, що на Сході їхньої держави, зовсім поруч, триває ось уже п’ятий рік поспіль жорстока боротьба за їхні життя", - йдеться в описі події на Facebook.

Проект Війна поруч є комплексом заходів і включає фотовиставку Звільнення Маріуполя. Літо війни, систему малих вуличних скульптур розміщених у середмісті, а також розповідей очевидців перших днів війни, які можна прочитати, пройшовши за посиланням, розміщеним на кожній скульптурі.


Нагадаємо, 14 червня біля посольства Російської Федерації в Києві пройшла акція з вимогою бойкотувати Чемпіонат світу-2018 з футболу, який проходить в Росії.