Глава Нацкомісії з енергетики оскаржив недопуск до конкурсного відбору

Новое Время 1
Глава Нацкомісії з енергетики оскаржив недопуск до конкурсного відбору

Нинішній глава Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Дмитро Вовк оскаржив рішення комісії щодо відбору нових членів регулятора про відмову йому в участі в конкурсі через недостатній досвід роботи в сфері енергетики.

Про це написала член конкурсної комісії Світлана Голікова на своїй сторінці в Facebook-сторінці.

За її словами, Вовк подав роз'яснення з досвіду роботи в ICU. Крім того, вона додала, що всі подані документи будуть розглядатися на засіданні комісії в середу, 18 квітня.

Нагадаємо, що 13 квітня конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКУ не допустила нинішнього голови Дмитра Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Пізніше Вовк заявив, що хоче скористатися можливістю подати додаткові документи протягом двох днів на участь у відборі нових членів НКРЕКУ.

Раніше повідомлялося, що до складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року президент Петро Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКУ. Кожні півроку в комісії повинні були обирати по два нових представника. Пізніше президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКУ не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього, Рада віддала НКРЕКУ під контроль Порошенко. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКУ. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.