У Києві ліквідували підпільний цех, який щодня виготовляв до 7 тонн фальсифікованого спирту

ZIK 1

За належного процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №4 слідче управління фінансових розслідувань ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві спільно з ГУБКОЗ СБУ викрило та припинило діяльність нелегального виробництва алкогольної продукції, що діяло на території Сквирського району Київської області.

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

Під час обшуків, проведених у складських приміщеннях, які використовувались для масового виробництва, зберігання та збуту незаконно виготовленого спирту, виявлено та вилучено обладнання для виготовленні недоброякісної сировини (спирту) та рідину з характерним запахом спирту загальним об’ємом приблизно 15 000 літрів.

Встановлено, що нелегальне виробництво організували мешканці м. Києва та Київської області. Зазначені особи збували незаконно виготовлену сировину іншим особам для подальшого виготовлення та реалізації контрафактної алкогольної продукції.

За попередньою інформацією підпільний завод щодня виготовляв до 7 тонн фальсифікованого спирту.

На даний час призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію.

Досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України, триває.